| iЗамовити зворотній дзвінок | |
info@happyavto.com.ua |
(093) 582-70-53 |
(096) 152-73-93 |
(066) 850-57-75 |
На складіМи доставимо товар максимально швидко, до будь-якого міста України. По Києву можлива безкоштовна доставка.
Ви завжди можете змінити товар протягом 14 днів з дня покупки, якщо Вам щось не сподобалося чи не підійшло.
Практично на весь наш товар поширюється гарантія від 6 місяців.
Будьте певні в якості.
| Камеры заднего вида универсальные | |
| Тип | Камера-бабочка |
Універсальна камера переднього/заднього огляду AHD 1080P призначена для підвищення безпеки під час паркування та маневрування автомобілем. Камера підтримує увімкнення та вимкнення паркувальної розмітки, а також дзеркальне відображення зображення, що дозволяє використовувати її як камеру заднього ходу або передню паркувальну камеру.
Завдяки сучасному сенсору AHD 1080P Hyper камера забезпечує чітке зображення з роздільною здатністю 1920×1080 навіть у темний час доби. Широкий кут огляду 170° значно зменшує сліпі зони, а змінюваний кут нахилу за рахунок обертання сенсора дозволяє точно налаштувати напрямок огляду.
Надійний металевий корпус із захистом IP68 гарантує стабільну та довготривалу роботу в будь-яких погодних умовах. Камера оснащена 5 скляними лінзами та сумісна з автомагнітолами й моніторами, які підтримують стандарт AHD.
Тип: камера переднього / заднього огляду
Сенсор: AHD 1080P Hyper
Роздільна здатність: 1920×1080 (Full HD), 25 кадрів/с
Горизонтальний кут огляду: 170°
Якісне зображення в темряві
Регулювання кута: обертання сенсора
Корпус: металевий
Кількість лінз: 5 скляних лінз
Паркувальна розмітка: увім./вимк. (зелений провід)
Дзеркальне відображення: увім./вимк. (синій провід)
Робоча напруга: 12 В
Захист: IP68
Тип роз’єму: мініатюрний 4-піновий
Розмір: 30 × 27 × 23 мм
Кріплення: 2 в 1 (змінне)
Гарантія: 12 місяців
Універсальна AHD-камера переднього та заднього огляду — надійне Full HD-рішення для безпечного керування автомобілем.